Працюємо Пн-Пт з 9.00 до 17.00  Сб, Нд - вихідний
НАСІННЯ, САДЖАНЦІ БАГАТОРІЧНИКІВ, ДОБРИВА

Мінімальна сума замовлення 150 грн Доставляємо Укрпоштою, Новою поштою

Гарантії та повернення

Політика Безпеки

Компания Флорасад гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Ви даєте свій дозвіл на те, що всі надані дані будуть збережені в базі даних компанії Флорасад

Флорасад гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання зробленого Вами замовлення. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в зазначений термін. Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашої компанії: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.

Компанія Флорасад залишає за собою право надсилати Вам відомості про продукцію та акції, які можуть Вас зацікавити. Ви даєте свою згоду надалі отримувати інформацію про компанію Флорасад і її партнерів.

Компанія Флорасад може використовувати Ваші контактні дані та дані про Ваші дії на сайті, щоб формувати для Вас індивідуальну рекламу, яку Ви будете отримувати електронною поштою (інформаційний бюлетень) і за допомогою інших доступних Інтернет-сервісів. У будь-який момент Ви можете відмовитися від використання Вашої особистої інформації, звернувшись за адресою stakent@ukr.net.

Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю компанії Флорасад. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

Особисті відомості та безпека:

Компанія Флорасад гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України. У певних обставинах компанія Флорасад може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час.

Умови згоди

Ви можете відмінити своє замовлення, але не пізніше 2-х неділь від дати його оформлення. Відмінити замовлення можна надіславши електронного листа на адресу stakent@ukr.net. При цьому не зубудьте обов'язково вказати номер замовлення або своє прізвище та ім'я.

Компанія Флорасад гарантує стовідсоткову якість на насіння та інші товари, придбані в мережі наших магазинів. На полицях наших магазинів представлений тільки сертифікований товар, якість якого підтверджена відповідними довідками контролюючих установ України та країн-імпортерів.

Компанія Флорасад компенсує 100% вартості придбаного товару за таких умов:

- Якість отриманого насіння та інших товарів не відповідає заявленій (термін придатності насіння та інших товарів просрочений)

- Вміст посилки не відповідає замовленню.

- Посилка отримана не пізніше десяти днів від часу її відправки. Оболонка посилки не пошкоджена.

- Скаргу треба надіслати електронною поштою на адресу stakent@ukr.net на протязі  10 днів після отримання посилки. Як доказ долучити фотографію з оригінальною упаковкою поряд

- Компенсація надається у вигляді скидки на наступне замовлення або у вигляді повернення коштів (поштовий переказ, переказ на карту Приватбанку, поповнення мобільного телефону).